Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | PATONA |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PT12795 |
bateria do aparatu/kamery Litowo-jonowa (Li-Ion) 1140 mAh • Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion), Pojemność baterii: 1140 mAh, Przeznaczenie: Aparat fotograficzny • Szerokość produktu: 46 mm, Głębokość produktu: 36 mm, Wysokość produktu: 16 mm • Ilość na paczkę: 1 szt., Szerokość opakowania: 47 mm, Głębokość opakowania: 25 mm
156,31 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Bateria | |
|---|---|
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1140 mAh |
| Przeznaczenie | Aparat fotograficzny |
| Kompatybilność marki | Fujifilm |
| Obsługiwane produkty | Fuji X-T3 VPB-XT3 NP-W126S HS33 EXR Fujifilm Finepix -Pro 1 HS30 |
| Napięcie baterii | 7.4 V |
| Pojemność baterii | 8.44 Wh |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Dane opakowania | |
|---|---|
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 47 mm |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 57 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szczegóły Techniczne | |
| Certyfikaty zgodności | CE,UKCA |