Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Pantum |
| Dostępność: | w magazynie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | P2500W |
Czarno-biała drukarka laserowa • Rozmiar drukarki A4 • Druk czarno-biały • Pamięć 128 MB •
402,85 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.

| Prędkość drukowania | |
|---|---|
| Kolor | |
| Technologia druku | Laser |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 22 ppm |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 7.8 s |
| Ekonomiczne drukowanie | |
| Cechy | |
| Maksymalne obciążenie | 15000 pages per month |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Języki opisu strony | GDI |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita pojemność wejściowa | 150 sheets |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 100 sheets |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Card stock,Envelopes,Labels,Plain paper,Thick paper,Thin paper,Transparencies |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4,A5,A6 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5,B6 |
| Rozmiary seri C ISO (C0…C9) | C5,C6 |
| Rozmiary kopert | C5,C6 |
| Gramatura podajnika papieru | 60 - 163 g/m² |
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Standardowe interfejsy | Ethernet,USB 2.0 |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Przewodowa sieć LAN | |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Procesor wbudowany | |
| Taktowanie procesora | 600 MHz |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 52 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 370 W |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80 % |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 337 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 178 mm |
| Waga produktu | 4750 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | |
| Skrócona instrukcja obsługi | |
| Przewody | Prąd przemienny |