- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Panasonic |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | TX-58JX800E |
JX800 series Telewizor 147,3 cm (58") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny • Długość przekątnej ekranu: 147,3 cm (58"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Kształt ekranu: Płaski • Smart TV • Natywne proporcje obrazu: 16:9 • System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 • Wi-Fi, Przewodowa sieć lan • Kolor produktu: Czarny
3 199,50 zł
włącznie z VAT 23%
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Długość przekątnej ekranu | 58 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 pixels |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Ustawienia formatu ekranu | 4:3,16:9 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p,1440p,2160p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080),2560 x 1440,3840 x 2160 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 146 cm |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Liczba tunerów | 1 tuner(s) |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów | |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Tryby inteligentne | Cinema,Dolby Vision Bright,Dolby Vision Dark,Dynamic,Filmmaker,Game,Natural,Sports,True Cinema,Vivid |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Tryby dźwięku | Movie,Music,News,Sports,Standard |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Przewodowa sieć LAN | |
| Bluetooth | |
| Profile Bluetooth | A2DP,HID,HOGP |
| Przeglądarka internetowa | |
| Obsługa HID | |
| Konstrukcja | |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision,High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Tryb gry | |
| Funkcje dotyczące telegazety | |
| Teletekst | 500 pages |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GPP,AVI,FLV,HEVC,M4V,MKV,MP4,PS,TS,VOB,WMV |
| Obsługiwane formaty audio | AAC,FLAC,MP3,WAV,WMA-PRO |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | |
| Miejscowe przyciemnianie | |
| Redukcja hałasu | |
| Kontrola rodzicielska | |
| Nagrywanie USB | |
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wejście PC (D-Sub) | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| HDCP | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wspólny interfejs | |
| Moduł CI+ | |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Cechy zarządzania | |
| Elektroniczny przewodnik po programach | |
| OSD | |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Języki menu ekranowego | BUL,CRO,CZE,DAN,DEU,DUT,ENG,ESP,EST,FIN,FRE,GRE,HUN,ITA,LAT,LIT,MAC,NOR,POL,POR,RUM,RUS,SER,SLK,SLV,SWE,TUR |
| Współpracuje z Amazon Alexa | |
| Współpracuje z Asystentem Google | |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 95 kWh |
| Pobór mocy | 175 W |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 134 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.5 W |
| Tryb wyłączenia | 0.3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1300 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 247 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 787 mm |
| Waga (z podstawą) | 14800 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1300 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 65 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 762 cm |
| Waga (bez podstawy) | 14300 kg |
| Szerokość podstawy | 1115 cm |
| Głębokość podstawy | 247 cm |
| Dane opakowania | |
| Podstawa biurkowa | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Szerokość opakowania | 1406 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 865 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21000 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |