- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Panasonic |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kod produktu: | TX-49JX940E |
Telewizor 124,5 cm (49") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Czarny • Długość przekątnej ekranu: 124,5 cm (49"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski • Smart TV • Technologia interpolacji: BMR IFC 2200 Hz • System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 • Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN • Kolor produktu: Czarny
12 300,00 zł
włącznie z VAT 23%
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wyświetlacz | |
|---|---|
| Długość przekątnej ekranu | 49 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 pixels |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Technologia interpolacji | BMR IFC 2200 Hz |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Supreme Contrast |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 124.46 cm |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Smart TV | |
| Telewizja internetowa | |
| Zainstalowany system operacyjny | my Home Screen |
| Wersja systemu operacyjnego | 6.0 |
| HbbTV | |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Tryby dźwięku | Music,Speech,Standard |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Przewodowa sieć LAN | |
| Bluetooth | |
| Profile Bluetooth | A2DP,HID,HOGP |
| Przeglądarka internetowa | |
| Konstrukcja | |
| Wyświetlacz z możliwością rolowania | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | |
| Wydajność | |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision IQ,High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Tryb gry | |
| Funkcje dotyczące telegazety | |
| Teletekst | 1500 pages |
| Obsługiwane formaty plików wideo | 3GPP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,PS,TS,VOB,VRO,WMV |
| Obsługiwane formaty audio | AAC,APE,FLAC,MP3,WAV,WMA-PRO |
| Format kompresji zdjęć | JPEG |
| Miejscowe przyciemnianie | |
| AMD FreeSync | |
| Nagrywanie USB | |
| Porty i interfejsy | |
|---|---|
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Wejście PC (D-Sub) | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| HDCP | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wspólny interfejs | |
| Moduł CI+ | |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Cechy zarządzania | |
| OSD | |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Funkcja Picture-in-Picture | |
| Współpracuje z Amazon Alexa | |
| Współpracuje z Asystentem Google | |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 76 kWh |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 111 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1095 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 270 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 700 mm |
| Waga (z podstawą) | 16000 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 1095 cm |
| Głębokość (bez podstawy) | 44 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 638 cm |
| Waga (bez podstawy) | 15000 kg |
| Dane opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Szerokość opakowania | 1195 mm |
| Głębokość opakowania | 156 mm |
| Wysokość opakowania | 761 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20000 kg |