- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Panasonic |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | SC-PM272EG-S |
System micro domowego audio 20 W Srebrny • Model: System micro domowego audio, Kolor produktu: Srebrny, Liczba dysków optycznych: 1 dysków • Moc wyjściowa (RMS): 20 W, Typ głośnika: 1-drożny, Średnica głośnika niskotonowego: 10 cm • Zakresy tunera: DAB+, FM, Funkcje i cechy dotyczące tunera: Auto regulacja, Pasmo FM: 87,5 - 108 MHz • Typ wyświetlacza: LCD • Obsługiwane formaty audio: MP3, Obsługa typów dysków: CD-R, CD-RW
626,93 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | System micro domowego audio |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Odtwarzacz płyt | |
| Liczba dysków optycznych | 1 discs |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Typ głośnika | 1-drożny |
| Ilość głośników | 2 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 100 cm |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 10 % |
| Wzmacniacz | |
| Bass reflex | |
| Radio | |
| Zakresy tunera | DAB+,FM |
| Dołączony tuner RDS | |
| Funkcje i cechy dotyczące tunera | Auto regulacja |
| Pasmo FM | 87.5 - 108 MHz |
| Zaprogramowane stacje | |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Sieć | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wydajność | |
| Odtwarzacz mp3 | |
| Zintegrowany czytnik kart | |
| Obsługa typów dysków | CD-R,CD-RW |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Ustawienia korektora | |
| Wbudowany zegar | |
| Wyłącznik czasowy | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 14 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0.3 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 184 mm |
| Głębokość produktu | 231 mm |
| Wysokość produktu | 123 mm |
| Waga produktu | 1100 kg |
| Szerokość głośnika przedniego | 139 cm |
| Głębokość głośnika przedniego | 136 cm |
| Wysokość głośnika przedniego | 224 cm |
| Waga przedniego głośnika | 1300 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | |