Neomounts WL40-550BL16 držák na televizi, 40-65", 40 kg -
Producent: Neomounts
Dostępność: w magazynie
Gwarancja:
Kod produktu: WL40-550BL16
uchwyt do telewizorów 165,1 cm (65") Czarny • Maksymalna waga: 40 kg, Minimalna wielkość ekranu: 101,6 cm (40"), Maksymalna wielkość ekranu: 165,1 cm (65"), Minimalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm • Zakres kąta nachylenia: -2 - 12°, Dystans do ściany (min.): 5,3 cm, Dystans do ściany (max.): 49 cm • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
uchwyt do telewizorów 165,1 cm (65") Czarny
• Maksymalna waga: 40 kg, Minimalna wielkość ekranu: 101,6 cm (40"), Maksymalna wielkość ekranu: 165,1 cm (65"), Minimalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm