Neomounts PLASMA-M1700E - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Neomounts PLASMA-M1700E
Producent: Neomounts
Dostępność: w magazynie
Gwarancja:
Kod produktu: PLASMA-M1700E
uchwyt do tablic informacyjnych 177,8 cm (70") Czarny • Maksymalna waga: 50 kg, Minimalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32"), Maksymalna wielkość ekranu: 177,8 cm (70"), Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm • Regulacja wysokości: 1550 - 1700 mm, Zakres kąta nachylenia: 0 - 15° • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
uchwyt do tablic informacyjnych 177,8 cm (70") Czarny
• Maksymalna waga: 50 kg, Minimalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32"), Maksymalna wielkość ekranu: 177,8 cm (70"), Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm
• Regulacja wysokości: 1550 - 1700 mm, Zakres kąta nachylenia: 0 - 15°