Neomounts FPMA-DCB100DBLACK - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Gwarancja
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
Neomounts FPMA-DCB100DBLACK
Producent: Neomounts
Dostępność: w magazynie
Gwarancja:
Kod produktu: FPMA-DCB100DBLACK
68,6 cm (27") Czarny Biurko • Typ montażu: Zaciskowy/przelotowy, Maksymalna waga: 10 kg, Minimalna wielkość ekranu: 25,4 cm (10"), Maksymalna wielkość ekranu: 68,6 cm (27"), Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm • Opcja regulacji wysokości, Zakres kąta nachylenia: 0 - 90° • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
68,6 cm (27") Czarny Biurko
• Typ montażu: Zaciskowy/przelotowy, Maksymalna waga: 10 kg, Minimalna wielkość ekranu: 25,4 cm (10"), Maksymalna wielkość ekranu: 68,6 cm (27"), Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm