Napájecí adaptér Avacom QuickTIP-CAR 65W, univerzální, do auta, 13 konektorů (ADDC-UNV-A65W) - Komputery i laptopy
Napájecí adaptér Avacom QuickTIP-CAR 65W, univerzální, do auta, 13 konektorů (ADDC-UNV-A65W)
Producent: AVACOM
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: ADDC-UNV-A65W
adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 65 W Czarny • Przeznaczenie: Laptop, Typ zasilacza: Wewnętrzna, Napięcie: 12 - 24 V • Kolor produktu: Czarny • Długość kabla: 1,4 m, Szerokość produktu: 65 mm, Głębokość produktu: 47 mm • Ilość na paczkę: 1 szt.
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna 65 W Czarny
• Przeznaczenie: Laptop, Typ zasilacza: Wewnętrzna, Napięcie: 12 - 24 V
• Kolor produktu: Czarny
• Długość kabla: 1,4 m, Szerokość produktu: 65 mm, Głębokość produktu: 47 mm