Nabíječka Panasonic Eneloop K-KJ50MCD20E + AA, 2000 mAh, 2 ks (K-KJ50MCD20E) - Komputery i laptopy
Nabíječka Panasonic Eneloop K-KJ50MCD20E + AA, 2000 mAh, 2 ks (K-KJ50MCD20E)
Producent: Sanyo
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: KJ50MCC20E
Akumulator do domowego użytku Prąd przemienny • Odpowiedni dla: Akumulator do domowego użytku, Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Zgodne rodzaje baterii: AA, AAA • Kolor produktu: Biały, Diody LED: Ładowanie • Napięcie: 100-240 V, Częstotliwość danych wejściowych: 50-60 Hz, Prąd wejściowy: 0.2 A • Rozmiar baterii: AA, Pojemność baterii: 2000 mAh, Liczba baterii włączone: 2 szt. • Szerokość produktu: 50 mm, Głębokość produktu: 70 mm, Wysokość produktu: 121 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Akumulator do domowego użytku Prąd przemienny
• Kolor produktu: Biały, Diody LED: Ładowanie
• Napięcie: 100-240 V, Częstotliwość danych wejściowych: 50-60 Hz, Prąd wejściowy: 0.2 A
• Rozmiar baterii: AA, Pojemność baterii: 2000 mAh, Liczba baterii włączone: 2 szt.
• Szerokość produktu: 50 mm, Głębokość produktu: 70 mm, Wysokość produktu: 121 mm