Mikrotik RBWAPG-60ADKIT - TV, Video, Audio
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT
Producent: Mikrotik
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: RBwAPG-60ad kit
Punkt dostępu Wi-Fi • Maksymalna prędkość transmisji: 1000 Mbit/s • Prędkość transmisji Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s • Szerokość pasma: 60 GHz • Napięcie wejściowe: 11 - 57 V • Maksymalny pobór mocy: 5 W • Lokalizacja • Kolor: Biały • Funkcja anteny: antena zintegrowana • Pamięć flash: 16 MB • Pamięć wewnętrzna: 256 MB • Dostarczony system operacyjny: RouterOS •
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Rozwiązanie platformy systemowej MikroTik dla dostawców bezprzewodowego Internetu.
Zestaw 2 zewnętrznych punktów dostępowych, który zastępuje gigabitowy kabel - są to bezprzewodowe łącza full duplex 802.11ad w wolnym od licencji paśmie 60 GHz.
Dane techniczne:
Kod produktu: RBwAPG-60ad kit
PROCESOR: IPQ-4019
Procesor: częstotliwość nominalna 716 MHz
Liczba rdzeni procesora: 4
Wielkość pamięci RAM: 256 MB
porty Ethernet 10/100/1000: 1
Wbudowana łączność bezprzewodowa: 60 GHz 802.11ad
Szerokość wiązki anteny: 60°
PoE: Tak
Obsługiwane napięcie wejściowe: 12 V - 57 V (802.3af/at)
Wymiary: 185 x 85 x 30 mm