Mikrotik RBWAPG-60ADKIT - AGD
Gwarancja 61 lat
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT
Producent: Mikrotik
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 61 lat
Kod produktu: RBwAPG-60adkit
Punkt dostępowy Wi-Fi - zestaw • Maksymalna prędkość transmisji: 1000 Mbit/s • Prędkość transmisji Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s • Szerokość pasma: 60 GHz • Napięcie wejściowe AC: 11 - 57 V • Maksymalny pobór mocy: 5 W • Lokalizacja • Kolor: Biały • Funkcja anteny: antena zintegrowana • Pamięć flash: 16 MB • Pamięć wewnętrzna: 256 MB • Dostarczony system operacyjny: RouterOS •
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
RBwAPG-60ad to nowy, rewolucyjny dodatek do oferty MikroTik, który spodoba się każdemu, kto buduje łącza na krótkie odległości. RBwAPG-60ad to kompletne, wolne od licencji łącze w paśmie 60GHz pracujące w standardzie 802.11ad, które w rzeczywistym działaniu pozwala na przepustowość do 1000Mbps Full Duplex na dystansie 200m+. Jak zawsze, RouterBoard jest wyposażony w bardzo popularny system operacyjny RouterOS z licencją L3. Aby uaktualnić jedną z jednostek do AP, wystarczy zakupić licencję L4.
RBwAPG-60ad posiada 1x Gigabit Ethernet z obsługą PoE i gniazdo zasilania DC. Urządzenie może być zasilane przez aktywne (802.3af/at) i pasywne (12 do 57V DC) PoE lub gniazdo DC z zakresem od 12 do 57V DC. Maksymalny pobór mocy urządzenia to tylko 5W!
Instalacja urządzenia
Prawodawstwo w Republice Czeskiej
Zezwolenie ogólne nr VO-R/12/12.2019-10
Zezwolenie ogólne nr VO-R/10/12.2019-9
Zawartość opakowania
(2) Urządzenie
(2) Zasilacz 24V / 0.38A
(2) Gigabit POE injector
(4) Ściągacz do taśmy
(2) Podstawka na biurko
(2) Zestaw do montażu na ścianie, śruby, śruby imbusowe
Funkcje bezprzewodowe
Częstotliwości bezprzewodowe: 60 GHz
Prędkość transmisji - 60GHz [Mbps]: 1000, Full Duplex
Standardy WiFi: 802.11ad
Kąt wiązki - H. pol. [°]: 60
Kąt wiązki - V. pol. [°]: 60
Parametry fizyczne
Konstrukcja: Desktop, Outdoor
Głębokość [mm]: 30
Szerokość [mm]: 85
Wysokość [mm]: 185
Sprzęt
Pamięć RAM [MB]: 256
Procesor CPU: IPQ-4019
Częstotliwość procesora [MHz]: 716
Liczba rdzeni procesora: 4
Złącza i interfejsy
Prędkości LAN: (1) 10/100/1000Mbps
Gigabit LAN: Tak
Zasilanie
Max. pobór mocy [W]: 5
Zasilanie przez PoE: 802.3af, 802.3at, 12 ... 57V DC
Typ zasilania: złącze DC, PoE
Typy PoE: Wejście
Zasilanie przez złącze/gniazdo: 12 ... 57V DC