| Kod produktu: | CRS326-24G-2S+IN |
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Opis produktu
Przełącznik posiada 24 porty GLAN (10/100/1000) z pasywną obsługą PoE na pierwszym porcie, parę portów SFP/SFP+ obsługujących zarówno moduły 1,25 Gb/s, jak i 10 Gb/s, port szeregowy RJ45 oraz złącze zasilania z tyłu o zmiennym napięciu od 10 do 30 V DC.
Zawartość opakowania
Urządzenie
Zasilacz 24V/1.2A
Specyfikacja/Właściwości fizyczne
Konstrukcja: stacjonarna
Liczba pozycji "U ": 1
Wentylatory : Brak wentylatora
Obudowa: Metalowa
Przyciski: Reset
Temperatura pracy [°C] : -40 do 60
Głębokość [mm]: 144
Szerokość [mm]: 285
Wysokość [mm]: 44
Sprzęt
PAMIĘĆRAM [MB] : 512
PROCESOR: 98DX3236A1
Częstotliwość procesora [MHz]: 800
Liczba rdzeni procesora: 1
Rozmiar pamięci wewnętrznej [MB]: 16
Złącza i interfejsy
Port szeregowy: RJ45
Prędkości LAN: (24) 10/100/1000Mbps
Gigabit LAN: Tak
Interfejs optyczny: (2) 1G/10Gbps
Zasilanie
Zasilanie przez Po E: 10 ... 30 V DC
Złącze DC, PoE
Typy Po E: PoE-In (tylko)
Maks. pobór mocy [W]: 21
Zasilanie przez złącze/gniazdo: 10 ... 30 V DC
Oprogramowanie
Zarządzanie przez Internet: Tak
Funkcje: VLAN, QoS, L3
System operacyjny: SwOS, RouterOS - L5
| Cechy zarządzania | |
|---|---|
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość slotów Modułu SFP | 2 |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | |
| Dublowanie portów | |
| przekierowywanie IP | |
| Limit częstotliwości | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | |
| Konstrukcja | |
| Możliwości montowania w stelażu | |
| Kolor produktu | Biały |
| Certyfikaty | CE/RED, EAC, ROHS |
| Wydajność | |
| Procesor wbudowany | |
| Typ pamięci | DDR3-SDRAM |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Moc | |
|---|---|
| Zasilacz dołączony | |
| Ilość jednostek zasilania | 2 |
| Napięcie wejściowe DC | 10 - 30 V |
| Prąd wejściowy | 1.2 A |
| Maksymalne zużycie mocy | 21 W |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | Passive PoE |
| Power over Ethernet | 30 V |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |