MHpower MPU-700-12 12V/230V, 700W, UPS - Akcesoria do komputerów i laptopów
MHpower MPU-700-12 12V/230V, 700W, UPS
Producent: HP
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: MPU-700-12
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
MHPower MPU-700-12, UPS, 700W, czysty sinus, 12V
Cechy :
Parametry techniczne:
Maksymalna moc znamionowa: 700W
Maksymalna pojemność: 1000VA
Napięcie akumulatora 12 V
Prąd ładowania 10 A
Napięcie ładowania: 13,8 V +/- 0,5 V
Częstotliwość wejściowa AC: 45Hz~65Hz
Zakres napięcia wyjściowego regulatora napięcia AVR: z sieci domowej 204-240 V, falownik 230 V (+-3%)
Częstotliwość napięcia wyjściowego UPS 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Zabezpieczenie przed przeciążeniem (zasilanie sieciowe).
Właściwości fizyczne:
Wilgotność robocza 10% RH ~ 90% RH
Temperatura pracy 0~40°C
Wymiary produktu: 350 mm x 145 mm x 210 mm
410 mm x 195 mm x 270 mm
Waga produktu: 6,6 kg
Waga opakowania transportowego: 0,5 kg
Całkowita waga: 7,1 kg
Kolor: czarny
Opis produktu:
Maksymalna moc ciągła 700 W
Zintegrowana ładowarka 10A max
Solidna, całkowicie metalowa konstrukcja
Zewnętrzne kable połączeniowe o długości 0,8 m
Dla zewnętrznych akumulatorów 12V 50-150Ah
Kompaktowy rozmiar
UWAGA! Zasilacz awaryjny (UPS) działa tylko po podłączeniu do zewnętrznego akumulatora. Nie należy go używać bez podłączonego akumulatora. Po podłączeniu akumulatora należy podłączyć główny przewód zasilający do gniazda sieciowego (230 V, 50 Hz) z uziemieniem. Z tyłu zasilacza podłącz urządzenie, które ma działać podczas awarii zasilania. Postępuj zgodnie z następującą sekwencją: podłącz akumulator, podłącz główny zasilacz, a następnie podłącz urządzenie (urządzenia) do zasilacza awaryjnego (UPS). Aby włączyć lub wyłączyć obciążenie AC (gniazda urządzeń), naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania (ON/OFF) przez około 2 sekundy.
Przykładowe czasy użytkowania i podtrzymania, wiek baterii do dwóch lat. :
Przybliżony czas podtrzymania dla poboru mocy 100 W:
zasilacz awaryjny (UPS) z akumulatorem 65 Ah będzie działał przez 6,5 godziny.
zasilacz awaryjny (UPS) z akumulatorem 120 Ah będzie działał przez 12 godzin.
zasilacz awaryjny (UPS) z akumulatorem 150 Ah będzie działał przez 15 godzin.
Przybliżony czas podtrzymania przy poborze mocy 200 W:
zasilacz awaryjny (UPS) z akumulatorem 65 Ah będzie działał przez 3,25 godziny.
zasilacz awaryjny (UPS) z akumulatorem 120 Ah będzie działał przez 6 godzin.
zasilacz awaryjny (UPS) z akumulatorem 150 Ah będzie działał przez 7,5 godziny.
Przybliżony czas podtrzymania dla poboru mocy 300 W: