Meliconi EXTRA XDR200400 CG - Warsztat i hobby
Meliconi EXTRA XDR200400 CG
Producent: Meliconi
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: 480879
165,1 cm (65") Czarny • Maksymalna waga: 30 kg, Minimalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32"), Maksymalna wielkość ekranu: 165,1 cm (65"), Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 400 x 400 mm • Zakres kąta nachylenia: -10 - 10°, Kąt obrotu: 20° • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
165,1 cm (65") Czarny
• Maksymalna waga: 30 kg, Minimalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32"), Maksymalna wielkość ekranu: 165,1 cm (65"), Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 400 x 400 mm