Makita DHW080ZK - Telefony komórkowe i tablety
Makita DHW080ZK
Producent: Makita
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: DHW080ZK
podkładka ciśnieniowa Wyprostowany Bateria 380 l/h Czarny, Niebieski • Układ: Wyprostowany, Źródło zasilania: Bateria, Długość przewodu: 5 m • Tempo maksymalnego przepływu: 380 l/h, Ciśnienie robocze (max): 80 bar, Maksymalna temperatura wody: 40 °C • Szerokość produktu: 218 mm, Głębokość produktu: 438 mm, Wysokość produktu: 269 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
podkładka ciśnieniowa Wyprostowany Bateria 380 l/h Czarny, Niebieski
• Układ: Wyprostowany, Źródło zasilania: Bateria, Długość przewodu: 5 m
• Tempo maksymalnego przepływu: 380 l/h, Ciśnienie robocze (max): 80 bar, Maksymalna temperatura wody: 40 °C
• Szerokość produktu: 218 mm, Głębokość produktu: 438 mm, Wysokość produktu: 269 mm