LG UltraGear 27" 27GS95QE Gaming OLED - Telefony komórkowe i tablety
LG UltraGear 27" 27GS95QE Gaming OLED
Producent: LG
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 27GS95QE-B.AEU
Monitor do gier • Przekątna wyświetlacza: 67,3 cm (26,5") • Rozdzielczość wyświetlacza: 2560 x 1440 px • Typ rozdzielczości HD: Quad HD • Czas reakcji: 0,03 ms •
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Wyświetlacz i wyświetlanie
Przekątna (cale): 26,5
Rozdzielczość (punkty): 2560 × 1440
Typ panelu: OLED
Powierzchnia wyświetlacza: matowa
Współczynnik proporcji: 16 : 9
Kontrast: 1200000:1
Jasność (cd/m2): 250
Czas reakcji (ms): 0,03
Kąty widzenia (H/V (°)): 178/178
Częstotliwość wyświetlania (Hz): 240
Multimedia
Wbudowane głośniki: nie
Wejścia i wyjścia
HDMI (liczba): 2
DisplayPort (liczba): 1
USB 3.0 (liczba): 2
RJ-45 (liczba): 0
Wyjście słuchawkowe (liczba): 1
Zasilanie
Pobór mocy (W): 38
Moc w trybie czuwania (W): 0,5
Klasa energetyczna: F
Charakterystyka fizyczna
Kolor: Czarny
Waga (kg): 7.35
Wymiary: 604,4 × 350,6 × 258 mm