Legrand UPS Keor PDU, 800VA/480W FR - Komputery i laptopy
Legrand UPS Keor PDU, 800VA/480W FR
Producent: Legrand
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 310330
Keor UPS PDU 800VA FR INPUT 8 FR OUTPUT zasilacz UPS Czuwanie (Offline) 0,8 kVA 480 W 8 x gniazdo sieciowe • mniejsze zużycie przestrzeni w szafie • większą liczbę gniazd z pełnym zabezpieczeniem • niskie zużycie energii • montaż i konserwację od przodu • korzyści ekonomiczne • cichą pracę • niższe obciążenia instalacyjne • uproszczone okablowanie i montaż •
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Keor PDU jest nowym zasilaczem UPS przeznaczonym do montażu w panelach i szafach typu rack 19". Ultrakompaktowa konstrukcja PDU obejmuje 8 gniazd z autonomią do 15 minut. Zajmuje jedynie 2U wysokości przy bardzo małej głębokości wynoszącej 150 mm.