Legrand Keor SPE 2200VA/1980W - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Legrand Keor SPE 2200VA/1980W
Producent: Legrand
Dostępność: brak na stanie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 311070
Keor ASI SPE rack 2U 2.2KVA zasilacz UPS Technologia line-interactive 2,2 kVA 1980 W 9 x gniazdo sieciowe • Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2,2 kVA, Moc rzeczywista: 1980 W • Typy wyjść AC: C13 panel, C19 panel, Wtyczka: C20 panel, Ilość gniazd sieciowych: 9 x gniazdo sieciowe • Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 0,00016 min • Układ: Rack, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U • Szerokość produktu: 440 mm, Głębokość produktu: 600 mm, Wysokość produktu: 88 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Keor ASI SPE rack 2U 2.2KVA zasilacz UPS Technologia line-interactive 2,2 kVA 1980 W 9 x gniazdo sieciowe
• Topologia UPS: Technologia line-interactive, Maksymalna możliwa do konfiguracji moc: 2,2 kVA, Moc rzeczywista: 1980 W
• Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 0,00016 min
• Układ: Rack, Kolor produktu: Czarny, Pojemność stelaża: 2U
• Szerokość produktu: 440 mm, Głębokość produktu: 600 mm, Wysokość produktu: 88 mm