Lanberg SC01-3504-10B, ATX 350/10, 19", 4U - TV, Video, Audio
Lanberg SC01-3504-10B, ATX 350/10, 19", 4U
Producent: Lanberg
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: SC01-3504-10B
Obudowa do serwera modułowego Rack (4U) • Obudowa: Rack (4U), Kolor produktu: Czarny, Liczba wentylatorów: 2 went. • Obsługiwane rodzaje dysków: HDD & SSD, Rozmiary napędów pamięci masowej: 2.5/3.5" • Szerokość produktu: 430 mm, Głębokość produktu: 350 mm, Wysokość produktu: 177 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Obudowa do serwera modułowego Rack (4U)
• Obudowa: Rack (4U), Kolor produktu: Czarny, Liczba wentylatorów: 2 went.
• Obsługiwane rodzaje dysków: HDD & SSD, Rozmiary napędów pamięci masowej: 2.5/3.5"
• Szerokość produktu: 430 mm, Głębokość produktu: 350 mm, Wysokość produktu: 177 mm