Lanberg 19" FIXED SHELF 1U/483X300MM MAX LOAD CAPACITY UP TO 25KG GREY - Telefony komórkowe i tablety
Lanberg 19" FIXED SHELF 1U/483X300MM MAX LOAD CAPACITY UP TO 25KG GREY
Producent: Lanberg
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: AK-1004-S
części do stojaków Półka do stojaka • Model: Półka do stojaka, Kolor produktu: Szary, Maksymalna waga: 25 kg • Rozmiar: 48,3 cm (19"), Szerokość produktu: 483 mm, Głębokość produktu: 300 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
części do stojaków Półka do stojaka
• Model: Półka do stojaka, Kolor produktu: Szary, Maksymalna waga: 25 kg
• Rozmiar: 48,3 cm (19"), Szerokość produktu: 483 mm, Głębokość produktu: 300 mm