Lanberg 19"19" SLIDING SHELF 1U/465X347MM MAX LOAD CAPACITY UP TO 60KG BLACK - Akcesoria do komputerów i laptopów
Lanberg 19"19" SLIDING SHELF 1U/465X347MM MAX LOAD CAPACITY UP TO 60KG BLACK
Producent: Lanberg
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: AK-1006-B
części do stojaków Regulowane półki • Model: Regulowane półki, Kolor produktu: Czarny, Maksymalna waga: 60 kg • Rozmiar: 48,3 cm (19"), Szerokość produktu: 465 mm, Głębokość produktu: 350 mm • Ilość na paczkę: 1 szt.
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
części do stojaków Regulowane półki
• Model: Regulowane półki, Kolor produktu: Czarny, Maksymalna waga: 60 kg
• Rozmiar: 48,3 cm (19"), Szerokość produktu: 465 mm, Głębokość produktu: 350 mm