KitchenAid 5KMT4205EMS - Telefony komórkowe i tablety
KitchenAid 5KMT4205EMS
Producent: KitchenAid
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: 5KMT4205EMS
7 4 kaw. 2500 W Srebrny • Liczba kromek: 4 kaw., Kolor produktu: Srebrny, Materiał obudowy: Metal • Moc: 2500 W, Napięcie wejściowe AC: 220-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz • Szerokość produktu: 348 mm, Głębokość produktu: 304 mm, Wysokość produktu: 205 mm • Szerokość opakowania: 400 mm, Głębokość opakowania: 382 mm, Wysokość opakowania: 292 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
7 4 kaw. 2500 W Srebrny
• Liczba kromek: 4 kaw., Kolor produktu: Srebrny, Materiał obudowy: Metal
• Moc: 2500 W, Napięcie wejściowe AC: 220-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
• Szerokość produktu: 348 mm, Głębokość produktu: 304 mm, Wysokość produktu: 205 mm
• Szerokość opakowania: 400 mm, Głębokość opakowania: 382 mm, Wysokość opakowania: 292 mm