Inter-Tech ASPOWER U1A-C20300-D - TV, Video, Audio
Inter-Tech ASPOWER U1A-C20300-D
Producent: Inter-Tech
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: 88887225
moduł zasilaczy 300 W 20+4 pin ATX Stal nierdzewna • Moc w sumie: 300 W, Napięcie wejściowe AC: 115 - 230 V, Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem,... • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne • Przeznaczenie: Serwer, MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h • Kolor produktu: Stal nierdzewna, Średnica czaszy wentylatora: 4 cm, Liczba wentylatorów: 1 went. • Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 205 mm, Wysokość produktu: 40 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 300 W 20+4 pin ATX Stal nierdzewna
• Moc w sumie: 300 W, Napięcie wejściowe AC: 115 - 230 V, Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem,...
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne
• Przeznaczenie: Serwer, MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 100000 h
• Kolor produktu: Stal nierdzewna, Średnica czaszy wentylatora: 4 cm, Liczba wentylatorów: 1 went.
• Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 205 mm, Wysokość produktu: 40 mm