iiyama DS1002C-B1 - TV, Video, Audio
iiyama DS1002C-B1
Producent: iiyama
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: DS1002C-B1
uchwyt do monitora 76,2 cm (30") Zacisk Czarny • Typ montażu: Zacisk, Odpowiedni dla: Monitor komputera, Maksymalna waga: 10 kg, Kompatybilny z minimalnym rozmiarem ekranu: 25,4 cm (10"), Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 76,2 cm (30"), Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm • Zakres regulacji wysokości, Zakres kąta nachylenia: -85 - 15° • Kolor produktu: Czarny
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
uchwyt do monitora 76,2 cm (30") Zacisk Czarny
• Typ montażu: Zacisk, Odpowiedni dla: Monitor komputera, Maksymalna waga: 10 kg, Kompatybilny z minimalnym rozmiarem ekranu: 25,4 cm (10"), Kompatybilny z maksymalnym rozmiarem ekranu: 76,2 cm (30"), Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm, Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm