i-tec C31DUAL4K60DP - Komputery i laptopy
i-tec C31DUAL4K60DP
Producent: i-tec
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: C31DUAL4K60DP
zewnętrzna karta graficzna usb 7680 x 4320 px Czarny • Obsługiwany typ USB: USB Type-C, Rodzaj złącza USB: Męska, Maks • rozdzielczość: 7680 x 4320 px • Kolor produktu: Czarny • Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Android, ChromeOS • Szerokość produktu: 70 mm, Głębokość produktu: 60 mm, Wysokość produktu: 15 mm • Rodzaj opakowania: Pudełko, Szerokość opakowania: 180 mm, Głębokość opakowania: 130 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
zewnętrzna karta graficzna usb 7680 x 4320 px Czarny
• Obsługiwany typ USB: USB Type-C, Rodzaj złącza USB: Męska, Maks
• rozdzielczość: 7680 x 4320 px
• Kolor produktu: Czarny
• Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: Android, ChromeOS
• Szerokość produktu: 70 mm, Głębokość produktu: 60 mm, Wysokość produktu: 15 mm
• Rodzaj opakowania: Pudełko, Szerokość opakowania: 180 mm, Głębokość opakowania: 130 mm