HP LCD 534pm Conferencing Monitor 34",3440x1440,VA,400nit,4000:1,5ms,DP1.4,HDMI 2.0,4xUSB,USB-C100W,cam,repro, RJ45 - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
TOP
OFERTA
Gwarancja 3 lata
HP LCD 534pm Conferencing Monitor 34
HP LCD 534pm Conferencing Monitor 34",3440x1440,VA,400nit,4000:1,5ms,DP1.4,HDMI 2.0,4xUSB,USB-C100W,cam,repro, RJ45
Producent: HP
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 3 lata
Kod produktu: 9E0Z2UT#ABB
Series 5 Pro Monitor konferencyjny Pro z serii 5 WQHD 34″ USB-C – 534pm • Wyglądaj i brzmij jak najlepiej, dzięki kamerze internetowej Poly Studio 5 Mpx, funkcji redukcji szumów wspomaganej sztuczną inteligencją oraz funkcji automatycznego blokowania i wybudzania – a wszystko to na ultraszerokim wyświetlaczu. • Twój ultraszeroki koncentrator zapewniający porządek i wydajność. Pracuj bezproblemowo na dwóch komputerach[1], pojedynczy USB-C® zapewnia zasilanie 100 W. • Komfortowa praca przez cały dzień, dzięki regulacji w 3 kierunkach, bezramkowej konstrukcji, czujnikowi oświetlenia otoczenia i funkcji HP Eye Ease na ultraszerokim ekranie. • Przemyślana konstrukcja wykorzystuje co najmniej 85% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu,[3] 20% szkła z recyklingu w panelu monitora[5] oraz 90% aluminium z recyklingu w podstawie. [4]
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
Wciągające, niezwykłe konferencje wykorzystujące sztuczną inteligencję
Pewność podczas telekonferencji
Wydajne centrum produktywności
Wydajne centrum produktywności
Ten ultraszeroki, zakrzywiony monitor to Twoje uporządkowane centrum produktywności. Pracuj bezproblemowo na dwóch komputerach[1] i zarządzaj wszystkimi akcesoriami, a pojedynczy USB-C® obsługuje zasilanie o mocy 100 W.
Rozwiązanie stworzone z myślą o Twojej wygodzie
Redukcja zakłóceń dzięki AI
Redukcja zakłóceń dzięki AI
Progresywny balans bieli
Progresywny balans bieli
Zasilanie przez USB-C®
Zasilanie przez USB-C®
Zachowaj prostą i bezproblemową konfigurację dzięki monitorowi, który ma wszystko wbudowane. Klawiaturę oraz mysz podłączysz do portów z tyłu monitora, a jedyny USB-C® podłączany do notebooka posłuży do transmisji danych, wideo oraz ładowania urządzenia o mocy nawet 100 W.
Zawsze aktywny filtr niebieskiego światła zachowujący wierność barw
Kamera internetowa 5 Mpx zapewniająca ochronę prywatności
Intuicyjne prowadzenie konferencji
Zintegrowane głośniki 4 x 3 W skierowane w dół
Zintegrowane głośniki 4 x 3 W zapewniają krystalicznie czysty dźwięk bez konieczności podłączania dodatkowych lub głośników zewnętrznych na biurku. Zadbaj o to, aby nie umknęło Ci żadne słowo, dzięki rozwiązaniu "clean desk".
Bezproblemowe spotkania
Bezproblemowe spotkania
Ultraszeroki wyświetlacz WQHD
Ultraszeroki wyświetlacz WQHD
Popraw swoją wydajność dzięki zastosowaniu ultraszerokiego, zakrzywionego monitora 34" o rozdzielczości 3440 × 1440 WQHD – zobacz każdy szczegół projektu na jednym, szerokim ekranie. [6]
Monitor z zakrzywieniem 1500R
Monitor z zakrzywieniem 1500R
Większy kontrast
Większy kontrast
Wysoka jasność
Wysoka jasność
Paleta kolorów sRGB 99%
Paleta kolorów sRGB 99%