Hisense HAF1350DR - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
TOP
OFERTA
Hisense HAF1350DR
Hisense HAF1350DR
Producent: Hisense
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: HAF1350DR
frytkownica Pojedyńczy 6,7 l Autonomiczny 1350 W Frytkownica na gorące powietrze Czarny • Typ produktu: Frytkownica na gorące powietrze, Pojemność: 6,7 l, Temperatura (min): 80 °C • Rodzaj konstrukcji: Pojedyńczy, Kolor produktu: Czarny, Typ kontroli: Dotyk • Typ wyświetlacza: LED • Moc: 1350 W • Szerokość produktu: 349 mm, Głębokość produktu: 277 mm, Wysokość produktu: 390 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%