HIKOKI AW150LAZ 2 000 W / 110 bar - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
HIKOKI AW150LAZ 2 000 W / 110 bar
Producent: Hikoki
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: AW150LAZ
podkładka ciśnieniowa Wyprostowany Prąd elektryczny 2000 W Czarny, Zielony • Układ: Wyprostowany, Źródło zasilania: Prąd elektryczny, Długość przewodu: 10 m • Ciśnienie robocze (max): 150 bar, Ciśnienie robocze (min): 110 bar • Pobór mocy: 2000 W • Szerokość produktu: 345 mm, Głębokość produktu: 425 mm, Wysokość produktu: 905 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
podkładka ciśnieniowa Wyprostowany Prąd elektryczny 2000 W Czarny, Zielony
• Układ: Wyprostowany, Źródło zasilania: Prąd elektryczny, Długość przewodu: 10 m
• Ciśnienie robocze (max): 150 bar, Ciśnienie robocze (min): 110 bar
• Pobór mocy: 2000 W
• Szerokość produktu: 345 mm, Głębokość produktu: 425 mm, Wysokość produktu: 905 mm