Żelazko parowe SIH2200RBC 2200W - TV, Video, Audio
Żelazko parowe SIH2200RBC 2200W
Producent: Gorenje
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: SIH2200RBC
żelazko Żelazko parowe Płyta ceramiczna 2200 W Czerwony • Model: Żelazko parowe, Tworzywo podstawki/stopki: Płyta ceramiczna, Długość przewodu: 2,5 m • Moc żelazka: 2200 W • Szerokość produktu: 133 mm, Głębokość produktu: 320 mm, Wysokość produktu: 145 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%