Gorenje SIH2200BBC - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Gorenje SIH2200BBC
Producent: Gorenje
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: SIH2200BBC
żelazko Żelazko parowe Płyta ceramiczna 2200 W Fioletowy • Model: Żelazko parowe, Tworzywo podstawki/stopki: Płyta ceramiczna, Długość przewodu: 2,5 m • Moc żelazka: 2200 W • Szerokość produktu: 133 mm, Głębokość produktu: 320 mm, Wysokość produktu: 145 mm • Szerokość opakowania: 125 mm, Głębokość opakowania: 313 mm, Wysokość opakowania: 165 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%