Gorenje ICY2000SP, black - AGD
Gorenje ICY2000SP, black
Producent: Gorenje
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: ICY2000SP
płyta kuchenna Czarny Blat 28 cm Płyta indukcyjna strefowa 1 stref(y) • Kolor produktu: Czarny, Położenie urządzenia: Blat, Rozmiar szerokości płyty: 28 cm • Zakres temperatur (T-T): 80 - 240 °C • Typ kontroli: Dotyk, Pozycja panelu sterowania: Przednie • Przyłącza (prąd): 2000 W, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V • Szerokość produktu: 280 mm, Głębokość produktu: 360 mm, Wysokość produktu: 42 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
płyta kuchenna Czarny Blat 28 cm Płyta indukcyjna strefowa 1 stref(y)
• Kolor produktu: Czarny, Położenie urządzenia: Blat, Rozmiar szerokości płyty: 28 cm
• Zakres temperatur (T-T): 80 - 240 °C
• Typ kontroli: Dotyk, Pozycja panelu sterowania: Przednie
• Przyłącza (prąd): 2000 W, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
• Szerokość produktu: 280 mm, Głębokość produktu: 360 mm, Wysokość produktu: 42 mm