GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 napájecí zdroj 1000 W 20+4 pin ATX ATX Černá - Telefony komórkowe i tablety
Gwarancja 5 lat
GIGABYTE UD1000GM PG5 V2 napájecí zdroj 1000 W 20+4 pin ATX ATX Černá
Producent: GIGABYTE
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 5 lat
Kod produktu: GP-UD1000GM PG5 V2
moduł zasilaczy 1000 W 20+4 pin ATX ATX Czarny • Moc w sumie: 1000 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 150,600 mm • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 1000 W 20+4 pin ATX ATX Czarny
• Moc w sumie: 1000 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 61 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 150,600 mm
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
• Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm