Gwarancja 10 lat
FSP Hydro PTM PRO/1350W/ATX 3.0/80PLUS Platinum/Modular/Retail
Producent: FSP
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 10 lat
Kod produktu: PPA13F0101
moduł zasilaczy 20+4 pin ATX ATX Czarny • Moc w sumie: 1350 W, Napięcie wejściowe AC: 110 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: W pełni modułowy • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Semi-passive, Średnica czaszy wentylatora: 13,5 cm • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 180 mm, Wysokość produktu: 86 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 20+4 pin ATX ATX Czarny
• Moc w sumie: 1350 W, Napięcie wejściowe AC: 110 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Typ okablowania: W pełni modułowy
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Platinum
• Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Semi-passive, Średnica czaszy wentylatora: 13,5 cm
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 180 mm, Wysokość produktu: 86 mm