FSP FSP350-50EGN/350W/ATX/80PLUS Gold/Bulk - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
FSP FSP350-50EGN/350W/ATX/80PLUS Gold/Bulk
Producent: FSP
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 9PA350DJ01
350-50EGN moduł zasilaczy 350 W ATX • Moc w sumie: 350 W, Napięcie wejściowe AC: 90 - 264 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz • Typ okablowania: Niemodularne • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold • Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Liczba wentylatorów: 1 went. • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
350-50EGN moduł zasilaczy 350 W ATX
• Moc w sumie: 350 W, Napięcie wejściowe AC: 90 - 264 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz
• Typ okablowania: Niemodularne
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold
• Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Liczba wentylatorów: 1 went.
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm