Fortron VITA-750GM 750W - TV, Video, Audio
Fortron VITA-750GM 750W
Producent: FSP
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: PPA7507902
moduł zasilaczy 20+4 pin ATX ATX Czarny • Moc w sumie: 750 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz • Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 60 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 500 mm • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Gold • Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Przewody: Procesor, Peripheral (Molex), SATA
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 20+4 pin ATX ATX Czarny
• Moc w sumie: 750 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
• Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 60 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 500 mm