Fortron FSP500-50AAC - 500W, bulk, - Telefony komórkowe i tablety
Fortron FSP500-50AAC - 500W, bulk,
Producent: FSP
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 9PA500C708
moduł zasilaczy 550 W ATX Szary • Moc w sumie: 550 W, Napięcie wejściowe AC: 90 - 264 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze • Kolor produktu: Szary, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 550 W ATX Szary
• Moc w sumie: 550 W, Napięcie wejściowe AC: 90 - 264 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
• Kolor produktu: Szary, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 140 mm, Wysokość produktu: 86 mm