FORTRON FSP SFX PRO 450/450W/SFX/80PLUS Bronze - Opieka nad dziećmi, rozrywka, gry i zabawki
Gwarancja 3 lata
FORTRON FSP SFX PRO 450/450W/SFX/80PLUS Bronze
Producent: FSP
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 3 lata
Kod produktu: PPA450AA00
moduł zasilaczy 450 W 24-pin ATX Czarny • Moc w sumie: 450 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz • Motherboard power connector: 24-pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): SFX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze • Kolor produktu: Czarny, Średnica czaszy wentylatora: 8 cm, Liczba wentylatorów: 1 went. • Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 125 mm, Wysokość produktu: 63 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
moduł zasilaczy 450 W 24-pin ATX Czarny
• Moc w sumie: 450 W, Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
• Motherboard power connector: 24-pin ATX, Typ okablowania: Niemodularne
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): SFX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
• Kolor produktu: Czarny, Średnica czaszy wentylatora: 8 cm, Liczba wentylatorów: 1 went.
• Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 125 mm, Wysokość produktu: 63 mm