FSP group Fortron Flex FSP250-50FEB - 250W, bulk - TV, Video, Audio
FSP group Fortron Flex FSP250-50FEB - 250W, bulk
Producent: FSP
Dostępność: w magazynie
Gwarancja: 2 lata
Kod produktu: 9PA250FK08
250-50FEB moduł zasilaczy 250 W Flex ATX • Moc w sumie: 250 W, Napięcie wejściowe AC: 90 -264 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz • Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): Flex ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS • Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 4 cm, Liczba wentylatorów: 1 went. • Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 40,5 mm, Wysokość produktu: 81,5 mm
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
250-50FEB moduł zasilaczy 250 W Flex ATX
• Moc w sumie: 250 W, Napięcie wejściowe AC: 90 -264 V, Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz
• Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): Flex ATX, Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS
• Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 4 cm, Liczba wentylatorów: 1 went.
• Szerokość produktu: 150 mm, Głębokość produktu: 40,5 mm, Wysokość produktu: 81,5 mm