FIXED Mini 1x USB-C PD 30W + USB-C kabel 1m (FIXC30M-CC-BK) - Akcesoria do komputerów i laptopów
FIXED Mini 1x USB-C PD 30W + USB-C kabel 1m (FIXC30M-CC-BK)
Producent:
Dostępność: w magazynie
Kod produktu: 30022328
AKOYA i3-6006U Notebook 43,9 cm (17.3") Full HD Intel® Core™ i3 4 GB 1,13 TB HDD+SSD Windows 10 Tytan • Typ produktu: Notebook, Układ: Muszla • Typ procesora: Intel® Core™ i3, Model procesora: i3-6006U, Taktowanie procesora: 2 GHz • Długość przekątnej ekranu: 43,9 cm (17.3"), Typ HD: Full HD, Rozdzielczość: 1920 x 1080 px • Pamięć wewnętrzna: 4 GB • Całkowita pojemność przechowywania: 1,13 TB, Nośniki: HDD+SSD • Model karty graficznej on-board: Intel® HD Graphics 520 • Zainstalowany system operacyjny: Windows 10 • Kolor produktu: Tytan • Waga produktu: 2,73 kg
aktualna cena specjalna
włącznie z VAT 23%
Sztuka:
Dnes w specjalnej cenie z bezpłatną wysyłką
Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
AKOYA i3-6006U Notebook 43,9 cm (17.3") Full HD Intel® Core™ i3 4 GB 1,13 TB HDD+SSD Windows 10 Tytan
• Typ produktu: Notebook, Układ: Muszla
• Typ procesora: Intel® Core™ i3, Model procesora: i3-6006U, Taktowanie procesora: 2 GHz
• Długość przekątnej ekranu: 43,9 cm (17.3"), Typ HD: Full HD, Rozdzielczość: 1920 x 1080 px