Kolor(y) wkładów drukujących: Żółty, Kompatybilność marki: Epson, Kompatybilność: SureColor SC-T3100X, SC-T3100x 240V • Ilość na paczkę: 1 szt., Szerokość opakowania: 160 mm, Głębokość opakowania: 480 mm
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność marki | Epson |
| Kompatybilność | SureColor SC-T3100X, SC-T3100x 240V |
| Kraj pochodzenia | Indonezja |
| Dane opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Wysokość opakowania | 310 mm |