| Kod produktu: | C13T70114010 |
Model: Oryginalny, Rodzaj atramentu: Tusz na bazie pigmentu, Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny • Szerokość opakowania: 28 mm, Głębokość opakowania: 140 mm, Wysokość opakowania: 82 mm • Szerokość palety: 80 cm, Długość palety: 120 cm, Wysokość palety: 51 cm
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kompatybilność marki | Epson |
| Ilość na paczkę | 1 pc(s) |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 63.2 ml |
| Kod OEM | C13T70114010 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość opakowania | 28 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 82 mm |