- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0196322 |
Czarny Wbudowany 83 cm Płyta indukcyjna strefowa 4 stref(y) Wbudowany kaptur • Kolor produktu: Czarny, Położenie urządzenia: Wbudowany, Rozmiar szerokości płyty: 83 cm • Typ kontroli: Dotyk, Pozycja panelu sterowania: Górna przednia strona, Rodzaj timera: Cyfrowy • Maksymalna moc ekstrakcji: 620 m³/h, Moc silnika: 175 W, Poziom hałasu: 35 dB • Przyłącza (prąd): 7400 W, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V • Technologie Elica (gotowanie): Two Bridge Zones
10 650,24 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Rozmiar szerokości płyty | 83 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ górnej powierzchni | Szkło |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 zone(s) |
| Liczba palników | 0 zone(s) |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 zone(s) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Elektryczny |
| Wielkość strefy gotowania 1 (SxG) | 220 x 184 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2100 W |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3700 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Regularny |
| Kształt strefy gotowania 2 | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Elektryczny |
| Wielkość strefy gotowania 2 (SxG) | 220 x 184 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2100 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 3700 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Strefa gotowania 3 kształt | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Elektryczny |
| Strefa gotowania 3 wielkość (SxG) | 220 x 184 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2100 W |
| Strefa gotowania 3 boost | 3700 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Regularny |
| Strefa gotowania 4 kształt | Prostokątny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Elektryczny |
| Strefa gotowania 4 wielkość (SxG) | 220 x 184 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2100 W |
| Strefa gotowania 4 boost | 3700 W |
| Wydajność | |
|---|---|
| Funkcja zwiększenia | |
| Wykrywanie naczynia | |
| Funkcja pomostowa | |
| Funkcja Stop&Go | |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Minutnik | |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | |
| Maksymalna moc ekstrakcji | 620 m³/h |
| Moc silnika | 175 W |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 35 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 71 dB |
| Lokalizacja wydechu | Środek |
| Klasa efektywności energetycznej (płyta) | A++ |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | A |
| Roczne zużycie energii | 33 kWh |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 7400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Elica (gotowanie) | Two Bridge Zones |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 830 mm |
| Głębokość produktu | 515 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 28100 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 807 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 492 cm |