- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0179476 |
Czarny Wbudowany 83 cm Płyta indukcyjna strefowa 4 stref(y) Wbudowany kaptur • Kolor produktu: Czarny, Położenie urządzenia: Wbudowany, Rozmiar szerokości płyty: 83 cm • Typ kontroli: Dotyk, Pozycja panelu sterowania: Front / Top front, Rodzaj timera: Cyfrowy • Rodzaj ekstrakcji: Kanałowe / obiegowe, Maksymalna moc ekstrakcji: 620 m³/h, Pełne ociążenie okapu kuchenki: 160 W • Przyłącza (prąd): 7400 W • Szerokość produktu: 830 mm, Głębokość produktu: 515 mm, Wysokość produktu: 250 mm
9 357,47 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Rozmiar szerokości płyty | 83 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ górnej powierzchni | Szkło |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 zone(s) |
| Liczba palników | 0 zone(s) |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 zone(s) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Elektryczny |
| Wielkość strefy gotowania 1 (SxG) | 210 x 191 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1650 W |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 1850 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Elektryczny |
| Wielkość strefy gotowania 2 (SxG) | 210 x 191 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1650 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 1850 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Elektryczny |
| Strefa gotowania 3 wielkość (SxG) | 210 x 191 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2100 W |
| Strefa gotowania 3 boost | 3000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Elektryczny |
| Strefa gotowania 4 wielkość (SxG) | 210 x 191 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2100 W |
| Strefa gotowania 4 boost | 3000 W |
| Elastyczna strefa gotowania | |
| Wydajność | |
| Funkcja zwiększenia | |
| Wykrywanie naczynia | |
| Funkcja pomostowa | |
| Funkcja Stop&Go | |
| Ergonomia | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Minutnik | |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Wskaźnik ciepła | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc ekstrakcji | 620 m³/h |
| Pełne ociążenie okapu kuchenki | 160 W |
| Poziom hałasu | 61 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 43 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 61 dB |
| Lokalizacja wydechu | Środek |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 7400 W |
| Wtyczka | |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 830 mm |
| Głębokość produktu | 515 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 19000 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 930 mm |
| Głębokość opakowania | 605 mm |
| Wysokość opakowania | 318 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23000 kg |