- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | PRF0184551 |
Czarny Wbudowany Płyta indukcyjna strefowa 3 stref(y) Wbudowany kaptur • Kolor produktu: Czarny, Położenie urządzenia: Wbudowany, Rodzaj płyty grzejnej: Płyta indukcyjna strefowa • Typ kontroli: Dotyk, Pozycja panelu sterowania: Górna lewa strona, Rodzaj timera: Cyfrowy • Rodzaj ekstrakcji: Kanałowy, Poziom hałasu: 61 dB, Poziom hałasu wentylatora (min): 42 dB • Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V • Szerokość produktu: 720 mm, Głębokość produktu: 515 mm, Wysokość produktu: 260 mm
6 940,87 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Położenie urządzenia | Wbudowany |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ górnej powierzchni | Szkło |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 zone(s) |
| Liczba płytek elektrycznych | 3 zone(s) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Podwójna strefa |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 300 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2500 W |
| Wzmocnienie strefy gotowania 1 | 3600 W |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 140 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 900 W |
| Strefa gotowania 2 boost | 1350 W |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1400 W |
| Strefa gotowania 3 boost | 2100 W |
| Strefa podgrzewania | |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Wykończenie | Połysk |
| Rodzaj ramy | Bezszkieletowy |
| Profil krawędziowy | Prosty |
| Wydajność | |
|---|---|
| Funkcja Stop&Go | |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Górna lewa strona |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Minutnik | |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | |
| Łatwy do czyszczenia | |
| Grill | |
| Grill | |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Poziom hałasu | 61 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (min) | 42 dB |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 61 dB |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 66 dB |
| Klasa efektywności energetycznej (płyta) | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 720 mm |
| Głębokość produktu | 515 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Grubość blatu roboczego (min.) | 4 mm |