- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0160153 |
okap kuchenny Wbudowany pod Stal nierdzewna 603 m³/h • Maksymalna moc ekstrakcji: 603 m³/h, Rodzaj ekstrakcji: Kanałowy, Poziom hałasu: 67 dB • Model: Wbudowany pod, Kolor produktu: Stal nierdzewna, Materiał obudowy: Stal nierdzewna • Rodzaj filtra tłuszczu: Aluminium • Lampy: 2,5 W, Liczba źródeł światła: 2 szt., Rodzaj żarówki: LED • Moc silnika: 255 W, Klasa efektywności energetycznej (stara): B
2 030,40 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 603 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Wbudowany pod |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Zdjemowalny filtr | |
| Oświetlenie | |
|---|---|
| Lampy | 2.5 W |
| Liczba źródeł światła | 2 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Oświetlenie | 3500 lx |
| Moc | |
| Moc silnika | 255 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |