Popularne kategorie
- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | 55310774/2 |
521,37 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 220 m³/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 60 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Kolor produktu | Biały |
| Lokalizacja wydechu | Góra |
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 510 mm |
| Wysokość produktu | 132 mm |