- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | PRF0104628 |
okap kuchenny Naścienny Srebrny 589 m³/h • Maksymalna moc ekstrakcji: 589 m³/h, Rodzaj ekstrakcji: Kanałowy, Klasa wydajności przepływu dynamicznego: B • Model: Naścienny, Kolor produktu: Srebrny, Typ kontroli: Dotyk • Liczba źródeł światła: 4 szt., Rodzaj żarówki: Halogen • Roczne zużycie energii: 135 kWh, Obciążenie: 340 W, Moc silnika: 260 W • Szerokość produktu: 900 mm, Głębokość produktu: 600 mm, Waga produktu: 29 kg
4 315,31 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 589 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Klasa wydajności świecenia | F |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | B |
| Prędkość w trybie intensywnym | |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 50 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Naścienny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 150 cm |
| Oświetlenie | |
| Liczba źródeł światła | 4 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | Halogen |
| Moc | |
|---|---|
| Obciążenie | 340 W |
| Moc silnika | 260 W |
| Roczne zużycie energii | 135 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 29000 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 964 mm |
| Głębokość opakowania | 680 mm |
| Wysokość opakowania | 438 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 36000 kg |