- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | brak na stanie |
| Kod produktu: | PRF0165083 |
okap kuchenny Wbudowany pod Biały 710 m³/h • Maksymalna moc ekstrakcji: 710 m³/h, Rodzaj ekstrakcji: Obiegowe, Klasa wydajności przepływu dynamicznego: A • Model: Wbudowany pod, Kolor produktu: Biały, Materiał obudowy: Stal nierdzewna • Rodzaj filtra tłuszczu: Aluminium/węgiel • Lampy: 7 W, Liczba źródeł światła: 1 szt., Rodzaj żarówki: LED • Roczne zużycie energii: 49 kWh, Skala efektywności energetycznej: A +++ do D, Moc silnika: 267 W
2 830,85 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 710 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Prędkości | 4 |
| Poziom hałasu | 62 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Wbudowany pod |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Oświetlenie | |
|---|---|
| Lampy | 7 W |
| Liczba źródeł światła | 1 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Moc silnika | 267 W |
| Roczne zużycie energii | 49 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Wysokość (min) | 450 cm |
| Wysokość (max.) | 1210 cm |
| Wysokość bez komina | 301 cm |