- Cena bez VAT: 0,00 zł
- VAT 23%: 0,00 zł
- Całkowity: 0,00 zł
| Producent: | Elica |
| Dostępność: | w magazynie |
| Kod produktu: | PRF0146285 |
Wyspowy Czarny 720 m³/h • Maksymalna moc ekstrakcji: 720 m³/h, Rodzaj ekstrakcji: Kanałowy, Klasa wydajności przepływu dynamicznego: A • Model: Wyspowy, Kolor produktu: Czarny, Materiał obudowy: Metal • Rodzaj filtra tłuszczu: Aluminium • Lampy: 7 W, Liczba źródeł światła: 2 szt., Rodzaj żarówki: LED • Roczne zużycie energii: 50 kWh, Skala efektywności energetycznej: A +++ do D, Obciążenie: 277 W
5 864,68 zł
włącznie z VAT 23%Zamów ten produkt już dziś, a otrzymasz go w obniżonej cenie + bezpłatna wysyłka.
| Wydajność | |
|---|---|
| Maksymalna moc ekstrakcji | 720 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Prędkości | 3 |
| Prędkość w trybie intensywnym | |
| Poziom hałasu | 51 dB |
| Konstrukcja | |
| Model | Wyspowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 150 cm |
| Silnik dołączony | |
| Filtrowanie | |
|---|---|
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Zdjemowalny filtr | |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 7 W |
| Liczba źródeł światła | 2 bulb(s) |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Obciążenie | 277 W |
| Roczne zużycie energii | 50 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | |